kategorie*
šířka*
profil*
průměr*
výrobce
šířka*
průměr*
rozteč
šířka*
průměr*
rozteč
Všeobecné obchodní podmínky
Podmínky užití webového rozhranní
Reklamační řád
Doprava a dodací lhůty
Zpracování osobních údajů
Zpětný odběr pneumatik
Formulář pro odstoupení od smlouvy (pdf)
Reklamační protokol (pdf)

DOPRAVA A DODACÍ LHŮTY

Zboží bude dodáno v co nejkratším termínu - u běžného zboží je termín dodání většinou do 2 dnů, u AL disků a méně běžného zboží, které není skladem, může být dodací lhůta delší a bude dohodnuta telefonicky či e-mailem se zákazníkem. V případě zdržení dodávky je zákazník okamžitě informován. Objednávky na skladové zboží přijaty v pracovní den do 15 hodin budou ještě týž den expedovány a zboží bude doručeno následující pracovní den za předpokladu, že nedojde u přepravní společnosti k nečekaným komplikacím.
Dodání zboží se může také opozdit v případě zásahu vyšší moci, výpadku informačního systému či sezóní vytíženosti přepravní společnosti, kdy prodávající nenese zodpovědnost za opoždění dodání zboží.
Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má kupující plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně prostřednictvím e-mailu.

Zboží dodáváme přepravní službou DPD, Česká pošta nebo Toptrans na dobírku po celé ČR v běžné pracovní době od 8 do 17 hod. V případě, že zboží odejde z našeho partnerského skladu, může být doručeno přepravní společností DPD nebo TOPTRANS. Při převzetí zboží zákazník provede jeho kontrolu, potvrdí a převezme fakturu/dodací list. Doběrečné a balné je ZDARMA. Cena dopravného je 120,- Kč za kus objednaného zboží. Za příslušenství se dopravné neúčtuje a to v tom případě, je-li součástí objednávky alespoň jedna pneumatika, plechové nebo hliníkové kolo.
Obsahuje-li objednávka i kompletaci, dopravné se slučuje jakoby se jednalo o kompletní kolo (1disk a 1pneu + kompletace = 1x dopravné).